Noc Bibliotek - podróż do Izraela i Jordanii

Zapraszamy do biblioteki na spotkanie podróżnicze, podczas którego przeniesiemy się na Bliski Wschód. Poznamy z bliska miejsca biblijne, zajrzymy za wysokie mury Jerozolimy i... poznamy tajemnicze zwyczaje ortodoksyjnych Żydów. Ale zobaczymy też legendarną jordańską Petrę, która uznana jest za jeden z nowych cudów świata, dowiemy się o zwyczajach i religii Arabów, a także Beduinów. Dowiemy się co jada się w Izraelu i Jordanii i dlaczego w Morzu Martwym nie da się utonąć. Spotkanie poprowadzi Michał Szulim, autor bestsellerowej  książki "Miejsce za miejscem", czyli podróże małe i duże" (2017) oraz jej kontynuacji (2019); wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 1000 koncertów; doświadczony podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora w promocyjnej cenie oraz uzyskanie osobistej dedykacji.