O miłości niebanalnie

Zapraszamy do Samorządowej Biblioteki Publicznej 8 lutego 2024 r. na godzinę 17:00 na koncert walentynkowy zespołu Plateau – „O miłości niebanalnie”. To będzie wydarzenie pełne wzruszeń, wspólnego śpiewania i... elementów stand-up'u! Zapraszamy na wyjątkowy występ twórców przebojów: "Niebezpiecznie piękny świt" i "Nic nie pachnie jak ty" oraz bestsellerowej płyty "Projekt Grechuta".

Zespół PLATEAU od ponad 20. lat łączy poetyckie teksty z melodyjną muzyką. Słynie z bardzo dobrych koncertów, podczas których... wszystko się może zdarzyć! Członkowie zespołu bawią się muzyką: grają nie tylko na gitarach czy ukulele, ale też na cymbałkach, pile do drewna i... butelkach po piwie! Ich występ to unikalny koktajl lirycznych tekstów, pięknych i szlachetnych melodii oraz dobrej zabawy. Dzięki temu publiczność na ich koncertach często wypełnia sale do ostatniego miejsca. Mają na koncie 7 płyt oraz ponad 900 zagranych koncertów. 

Podczas koncertu zagrają utwory z najnowszej płyty „Przesilenie”, ale nie zabraknie największych autorskich przebojów oraz oryginalnych interpretacji utworów Marka Grechuty z albumu „Projekt Grechuta", czy Leonarda Cohena z płyty "Projekt Cohen". Zapraszamy na muzyczną ucztę w wykonaniu zespołu PLATEAU. Podczas koncertu będzie możliwość nabycia płyt.

W trakcie wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla najbardziej aktywnych czytelników naszej biblioteki. Laureatami rankingu zostały osoby, które w roku 2023 wypożyczyły największą liczbę książek.

Pliki do pobrania:

Script logo