Wakacje z robotami

Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia programowania robotów Photon Edu do biblioteki w Olszowie i Mikorzynie.
W miesiącu lipcu 2020 r., w Filii w Olszowie, w każdy czwartek, w godzinach 11:00 – 12:00 odbędą się zajęcia z programowania, ćwiczenia i zabawy z robotem, które uczą wykorzystywać nowe technologie w twórczy sposób.
W zajęciach mogą brać udział maksymalnie cztery osoby, dlatego prowadzone będą zapisy. Zgłoszenie udziału można deklarować w Filii w Olszowie w godzinach jej otwarcia (pn., wt. 9:00-12:00, czw. 14:00-17:00).
Takie same zasady obowiązywać będą w bibliotece w Mikorzynie, gdzie zajęcia odbędą się od 19 sierpnia w każdą środę i piątek, w godzinach 11:00 – 12:00. Zapisy w Filii w Mikorzynie w godzinach otwarcia (pn., wt., czw., pt. 14:00 – 17:00).
Spotkania będą prowadzone z ograniczeniami epidemiologicznymi, dlatego prosimy by uczestnicy mieli założone maseczki i przed wejściem zdezynfekowali ręce lub założyli rękawiczki. Prosimy również, by bezwzględnie stosować się do poleceń osoby prowadzącej zajęcia.
Zajęcia będą realizowane w ramach projektu "Robot i ja", finansowanego przez Fundację ORLEN.

Pliki do pobrania:

Script logo