Wojciech Cesarz spotkał się z dziećmi

5 kwietnia 2022 r. Biblioteka gościła autora książek dla dzieci, Wojciecha Cesarza. Pan Wojciech spotkał się w kępińskiej Bibliotece z dziećmi ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Na drugie spotkanie, zorganizowane przez naszą Filię w Mikorzynie, zaprosiliśmy z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Mikorzynie. Tematem spotkania były zwierzęta towarzyszące nam na co dzień - psy i koty. Autor w bardzo ciekawy i zabawny sposób przybliżył dzieciom sylwetki tych czteronożnych przyjaciół. Było mnóstwo ciekawostek i anegdot, wszystkie urozmaicone slajdami. Dzieci miały okazję posłuchać fragmentu książki „Pamiętnik grzecznego psa”, czytanego przez samego autora.

Dla wielu dzieci, książka z dedykacją autora będzie niewątpliwie najlepszą pamiątką spotkania.