Zapraszamy na Festiwal Trzech Kultur

Podczas Festiwalu Trzech Kultur, Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie, proponuje dzieciom ciekawą alternatywę spędzania wolnego czasu. Inicjatywa animacji zabaw ma na celu propagowanie tradycyjnej kultury naszego miasta poprzez upowszechnianie dawnych gier i zabaw podwórkowych. Chcąc szerzyć ideę przywracania blasku tradycyjnym grom i zabawom podwórkowym, zapraszamy nie tylko dzieci, ale również dorosłych, nie obowiązują żadne granice wiekowe – pierwszym pobudzi wyobraźnię i będzie skutecznym lekarstwem na nudę, drugim pozwoli odświeżyć wspomnienia i wyzwolić młodzieńczą energię. Wystarczy towarzysz gry i kawałek przestrzeni, a dobra, pełna pozytywnych emocji zabawa gwarantowana. Oto niektóre nasze propozycje – guma do skakania, chłopek, ciupy, cymbergaj, frucka. Przyjdź i sprawdź co jeszcze Cię zaskoczy. Widzimy się 4 września o godzinie 16:00 na kępińskim Rynku.

Tak więc bawmy się – gry podwórkowe czas reaktywować!