Zaproszenie na spotkanie autorskie z Jackiem Cyganem

Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie serdecznie zaprasza na wieczór autorski z Jackiem Cyganem, wybitnym autorem tekstów piosenek, poetą i prozaikiem. Odbędzie się on w poniedziałek 8 października br., o godz. 17:00 w Kinie Sokolnia.

Jacek Cygan, to znany autor tekstów piosenek, poeta, prozaik, organizator festiwali muzycznych, tłumacz, juror i osobowość telewizyjna. Współpracuje z najważniejszymi kompozytorami i wokalistami polskiej muzyki rozrywkowej. Stworzył ponad 1300 tekstów piosenek, niejednokrotnie wielkich przebojów. Odznaczony Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” oraz Orderem Uśmiechu.

Podczas spotkania poznamy ciekawe historie muzycznych przebojów. Będzie także okazja, by osobiście poznać Jacka Cygana oraz zakupić książki.